top of page
_-_5.jpg

Тренінг на о. Балі з Іриною та Михайлом Бойченко

Навчання, подорож і відпочинок

Про що наш тренінг

У нашому житті все взаємопов'язано. Наш внутрішній настрій впливає на наші рішення і реакції. Відсутність внутрішніх бар'єрів сприяє гармонійним стосункам з людьми й навколишнім світом. Наша сила або наші страхи впливають на готовність рухатися вперед або відступити. А все наше життя складається з низки подій, і те, як ми діємо в кожному конкретному випадку, визначає подальший його сценарій. І отже, якщо ми хочемо будувати наше життя цікавішим і щасливішим, найкращий для цього шлях - змінювати себе на краще. Що ми й запрошуємо зробити.

Навчання

Протягом усього тренінгу, в поєднанні з особливою атмосферою острова, ми вдосконалюватимемо роботу з собою на підставі медитативних практик.

Будемо вчитися визначати й трансформувати свої внутрішні бар'єри та страхи - те, що заважає нам ефективно діяти в будь-якій життєвій ситуації. Вчитися керувати своїм емоційним станом і вчитися відчувати стан партнера, а значить розвивати свій емоційний інтелект. Вчитися культивувати внутрішню силу, впевненість і натхнення, що по суті відкриває доступ до такого бажаного стану потоку.

Подорож і відпочинок

На нас чекають мандрівки пішки та на транспорті. Будемо купатися у водоспадах, дивитися на рисові тераси, зустрічати світанки та заходи сонця, побуваємо на вулкані, відвідаємо надзвичайні балійські храми, зарядимося енергією позитивних емоцій та відчуємо атмосферу свята кожного дня. Також, ми відвідаємо одне з найвідоміших міст на острові Балі - Убуд.

__17.jpg
__9.jpg
__-_4.jpg

Для кого цей тренінг?

Для охочих поєднати ефективне навчання та захопливу подорож. Навчитися розвивати в собі якості ясності, стабільності та сили. Привнести більше радості та спокою у своє життя, бути в контакті з собою та навколишнім світом.

__8.jpg
__-_20.jpg
__-_18.jpg

Програма тренінгу

Досліджуючи магічний острів Балі, ми намагалися побудувати практичну програму тренінгу так, щоб вона була гармонійно вбудована в захопливу подорож островом. Це сприятиме ефективному навчанню та роботі з собою на тлі натхнення і незабутніх позитивних вражень. Системний підхід у навчанні містить в собі як роботу з увагою, так і роботу з тілом.

13 січня

День приїзду

14-16 січня

17 січня

18 - 20 січня

Заселення в готель, знайомство, відпочинок;

1-ша частина тренінгу в гірській частині Балі

Розклад дня:
- Кожен день починаємо з медитації в йозі (6:00);
- Теоретична частина;
- Практичні тренування та медитації на природі в різних локаціях гірської частини Балі;
- Вільний час;
- Вечірня зустріч, для підбиття підсумків дня і відповідей на запитання;

Переїзд до океану

- Медитація в йозі (6:00);
- Дорогою поїздка в Убуд. Запланована екскурсія;
- Заселення в новий готель;
- Вільний час для відпочинку;

2-а частина тренінгу в південній частині Балі біля океану

Розклад дня:
- Кожен день починаємо з медитації в йозі (6:00);
- Теоретична частина;
- Практичні тренування і медитації на березі океану;
- Вільний час;
- Вечірня зустріч, для підбиття підсумків дня і відповідей на запитання;

21 січня

Повернення додому

Ви так само можете затриматися на острові на деякий час для продовження самостійного відпочинку. Якщо необхідно, ми можемо відразу врахувати при бронюванні житла ці дні, або допоможемо забронювати на місці житло в іншому місці острова.

Для тих, хто не проходив базовий курс:
 "Усвідомленість та внутрішня трансформація", але хотів би відвідати цей тренінг, ми пропонуємо пройти базовий курс для початківців. Базовий курс буде проходити під час загального тренінгу на Балі.
 

Так само 1-й модуль можна пройти попередньо зареєструвавшись за посиланням нижче

_.jpeg

У результаті тренінгу

1. Навчитеся справлятися зі стресом, використовуючи сучасну медитацію в місцях сили. Що істотно підвищить здатність відновлювати життєву енергію та вирішувати особисті й ділові задачі точно та ефективно.

2. Навчитеся взаємодіяти з джерелами сили для глибокої трансформації негативних переконань і внутрішніх бар'єрів. Це значно підвищує рівень усвідомленості та розширює наші можливості в комунікації з людьми й вибудовуванні гармонійних стосунків. Також це впливає на ухвалення важливих рішень і здатність діяти відповідно до цих рішень.

3. Навчитеся по-справжньому мріяти. Коли мрії виходять із самої глибини внутрішнього простору і точно відповідають вашим цінностям і місії.

4. Навчитеся як жити повним життям, як бути в контакті з собою і навколишнім світом. Разом ми розберемо що це означає і як на це впливає усвідомленість і здатність до внутрішніх змін.

5. На тренінгу ми будемо відточувати навички трансформації. В основі всієї внутрішньої роботи лежатимуть актуальні запити та проблеми учасників тренінгу.

Ведучі тренінгу

Михайло Бойченко

Психолог, сертифікований викладач практик усвідомленості програми GGSC Каліфорнійського університету у Берклі "The Mindfulness Meditation Teacher Certification Program" ("MMTCP") Джека Корнфілда і Тари Брах. Співзасновник та голова UMTA – Української Асоціації Викладачів Майндфулнес Веду тренінги та навчальні програми з розвитку емоційного інтелекту та емоційної компетентності. Проводжу індивідуальне та групове навчання технологіям сучасної медитації для розв'язання завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проєктами. Досвід особистої практики 17 років. Досвід професійної практики більше 10 років. Випускник програми філософії буддизму традиції університету Наланди - Nalanda Diploma Course - 2021-22 Batch (NDC3) Тібетського дому (Делі). PhD student, researcher у НПУ ім.М.П.Драгоманова

Ірина Бойченко

Психолог КПТ, сертифікований викладач mindfulness. Співавтор і ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Понад 13 років практикую та викладаю сучасну медитацію в індивідуальному та груповому форматі, як інструмент розвитку особистості, а також для вирішення завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проєктами. Студентка програми філософії буддизму традиції університету Наланди - Nalanda Diploma Course - 2022-23 Batch (NDC3) Тібетського дому (Делі). Співзасновниця центру розвитку навичок усвідомленості Life in Flow Співзасновниця UMTA - Української Асоціації Викладачів Майндфулнес

_20.jpg
_-_1.jpg

Про метод

У цьому підході особливу увагу приділяють емоційній сфері людини.
Наші емоції - це те, як ми себе почуваємо. Вони визначають наші настрої та бажання.
Впливають на те, які стосунки ми вибудовуємо з людьми, мотивуючи кожну нашу дію і вчинки. Впливають на наші рішення в діловому контексті і, як наслідок, на результати, які ми в підсумку отримуємо.

Від них багато в чому залежить наше здоров'я та добробут ❤️.

Опанування знань і компетенцій, пов'язаних з емоціями та можливість усвідомлено керувати своїм внутрішнім станом, суттєво наближає людину до гармонійних стосунків зі світом і з самим собою.

Навчальна програма створювалася з опорою на сучасні уявлення науки про емоції та психіку людини загалом.

У процесі навчання ми розвиваємо важливий набір компетенцій: стресостійкість, емоційний інтелект, сприйнятливість, творче мислення. А також отримуємо в руки набір інструментів, що дають змогу розвивати всі ці якості самостійно.

Детальніше про метод майндфулнес можна почитати за посиланням

 

Місця проживання

1-й готель розташований у горах у північній частині острова поблизу села Мундук.
2-й готель розташований у південній частині острова біля океану на півострові Бхукіт

Світлини з попереднього тренінгу на о. Балі