top of page
ginkgo-glavna_5f30f77dc4970.jpg

Про проєкт 

Life in Flow

Місія, цінності та цілі

Ми прагнемо загального добробуту, який неможливий без доброти й співчуття в серці кожної людини. Добре серце і ясний розум - якості, які ми цінуємо і культивуємо за допомогою практик усвідомленості.

Для нас важливо, щоб у світі ставало дедалі більше щасливих людей, заради цієї великої мети ми допомагаємо в опануванні інструментів і методів, що дають змогу робити своє життя і життя навколишніх людей щасливішим.

Ми віримо, що змінюючись на краще, окрема людина може сама стати тими позитивними змінами, які так необхідні в суспільстві сьогодні.

Ми допомагаємо людям розвивати метанавички, такі, як: усвідомленість, управління увагою, саморегуляція, емоційний інтелект, доброзичливість та співчуття.

Ці навички вкрай необхідні у світі, що швидко змінюється. Вони є фундаментом для успішного і щасливого життя сьогодні та в майбутньому.

Наші навчальні програми допомагають:

- краще зрозуміти себе, свої цінності, мотиви, вчинки;

- привнести у своє життя більше усвідомленості, ясності та балансу;

- розкрити свій внутрішній потенціал;

- справлятися з повсякденними завданнями за допомогою сучасних інструментів, які пропонує психологія і практики сучасної медитації;

- справлятися зі стресом, навчитися керувати емоціями та внутрішнім станом загалом;

- розвивати когнітивні здібності;

- вирішувати особисті та ділові завдання за допомогою внутрішніх змін.

Ми створюємо такі умови навчання, в яких ви, отримавши знання про внутрішню роботу, стаєте самодостатніми: опановуєте техніки та зможете застосовувати їх самостійно.

fon2.png

Про назву "Life in Flow"

Жити в потоці, означає бути в глибокому контакті з собою і своїм життям

Американський професор психології Міхай Чіксентміхай у своїй монографії "Потік: Психологія оптимального переживання" описав стан потоку. Це стан повної включеності й вищої концентрації на тій справі, якою ми займаємося, в той момент, який ми проживаємо. Стан натхнення і відкритості тому, що відбувається в поточний момент. Протягом довгих років своїх досліджень він збирав розповіді різних людей про переживання цього стану. Серед цих людей були великі спортсмени, хірурги, композитори, інженери, керівники - ті, які перевершили самих себе, займаючись улюбленою справою.

Життя в потоці так само означає, що наше життя - це безперервна низка різних явищ. Потік різноманітних подій, які ми проживаємо, щодня зустрічаючись із різними людьми, залучаючись до різних проєктів і справ. Усе це супроводжується безперервним потоком думок, які постійно присутні в нашому мисленні (Канадські вчені підрахували, що за один день у середньому з'являється та зникає близько 6000 думок). За одну хвилину наш емоційний стан може змінюватися кілька разів - це означає, що ми живемо в безперервному потоці різних емоційних станів. І навіть наше тіло, яке здається незмінним, змінюється щосекунди на клітинному рівні.

Немає нічого постійного, але все є потоком.

Про авторів проєкту

Михайло та Ірина. Дві людини, цінності й устремління яких одного разу зустрілися й рушили в одному напрямку, доповнюючи й посилюючи одна одну, вкладаючи наші спільні пізнання й зусилля в єдиний проєкт. Проєкт, який слугує позитивній трансформації особистості, життя і світу навколо себе.

 

Наш 15-річний досвід застосування різних методик роботи з емоційною сферою і неконструктивними внутрішніми станами, а також, розвитку м'яких навичок, методів саморегуляції, різних підходів у психотерапії, привів нас до найоптимальніших і найефективніших підходів до побудови процесу навчання та індивідуальної роботи з клієнтами. Також, ми завжди спираємося на новітні дослідження в галузі нейрофізіології, психології та сучасні уявлення науки про емоції та психіку людини в цілому.

Михайло Бойченко
Ірина Бойченко

Психолог, сертифікований викладач практик усвідомленості програми GGSC Каліфорнійського університету у Берклі "The Mindfulness Meditation Teacher Certification Program" ("MMTCP") Джека Корнфілда і Тари Брах. Співзасновник та голова UMTA – Української Асоціації Викладачів Майндфулнес Веду тренінги та навчальні програми з розвитку емоційного інтелекту та емоційної компетентності. Проводжу індивідуальне та групове навчання технологіям сучасної медитації для розв'язання завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проєктами. Досвід особистої практики 17 років. Досвід професійної практики більше 10 років. Випускник програми філософії буддизму традиції університету Наланди - Nalanda Diploma Course - 2021-22 Batch (NDC3) Тібетського дому (Делі). PhD student, researcher у НПУ ім.М.П.Драгоманова

Психолог КПТ, сертифікований викладач mindfulness. Співавтор і ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Понад 13 років практикую та викладаю сучасну медитацію в індивідуальному та груповому форматі, як інструмент розвитку особистості, а також для вирішення завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проєктами. Студентка програми філософії буддизму традиції університету Наланди - Nalanda Diploma Course - 2022-23 Batch (NDC3) Тібетського дому (Делі). Співзасновниця центру розвитку навичок усвідомленості Life in Flow Співзасновниця UMTA - Української Асоціації Викладачів Майндфулнес

bottom of page