top of page

Фінансова політика

Повернення грошових коштів

У разі попередження про неможливість відвідати захід більш ніж за 7 діб до початку заходу:

- повернення 100% передоплати: готівкою або безготівковий платіж за наданими реквізитами, або внесення цієї суми на безстроковий депозит із можливістю оплатити наші послуги та заходи в майбутньому

У разі попередження про неможливість відвідати захід більш ніж за 3 доби, але менш ніж за 7 діб до початку заходу можливі два варіанти:

1. Повернення готівкою або безготівковий платіж за представленими реквізитами тільки тієї частини, яка перевищує суму організаційного збору (50% від зафіксованої вартості заходу). Також можливе внесення цієї суми на безстроковий депозит з можливістю оплатити наші послуги та заходи в майбутньому.

2. 100% від вартості заходу вноситься на депозит терміном 3 місяці з можливістю оплатити наші послуги та заходи в майбутньому. Після закінчення 3-х місяців депозит згорає.

У разі попередження про неможливість відвідати захід менш ніж за 3 доби до початку заходу:

- 50% від зарезервованої вартості (ранньої або звичайної ціни) не повертається і залишається в організатора на покриття всіх витрат, пов'язаних із підготовкою та проведенням заходу (організаційний збір).

- сума, що залишається понад організаційного збору, повертається будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковий платіж за наданими реквізитами


Гроші не повертаються у наступних випадках:
 

- у разі неявки на захід без попередження;

- у разі придбання записів курсів, або доступу до записів курсу.

Будь-які форс-мажорні випадки розглядаємо індивідуально.
 

bottom of page