top of page
_-_1.jpg

Центр практики усвідомленості
 Life In Flow
УВАГА! Під час
воєнного стану консультації, курси та тренінги проводимо тільки online або на території замовника

_-_1.jpg

Центр практики усвідомленості
 Life In Flow
УВАГА! Під час
воєнного стану консультації, курси та тренінги проводимо тільки online або на території замовника

Місце, де ви можете тренувати свій розум, розвиваючи навички усвідомленості та емоційного інтелекту, а також удосконалювати красу і здоров'я свого тіла

Для сучасної людини дедалі актуальнішим стає завдання тримати баланс між усіма сферами свого життя, зберігати ресурсний стан, і головне, бути щасливим!

Основою благополуччя і щасливого життя є фізичне і ментальне здоров'я. Особливо це стало актуальним у наші дні. В умовах війни залишатися емоційно живим і підтримувати ресурсний стан допомагають сучасні методи фізичного та ментального тренування.

photo_2021-04-18_231.jpeg

У нашому центрі ми проводимо регулярні заняття за двома напрямками

1. тренування для тіла: йога, пілатес, фітнес

2 Тренування для розуму: практики усвідомленості mindfulness, розвиток навичок емоційного інтелекту, практики зміцнення ментального здоров'я.

Основою наших навчальних програм є багаторічні дослідження провідних світових фахівців у галузі нейрофізіології, психології та медицини, а також наш багаторічний професійний досвід роботи в цьому напрямку.

Translated with DeepL

Наші викладачі

Практики усвідомленості mindfulness

Михайло Бойченко

Психолог, сертифікований викладач практик усвідомленості програми GGSC Каліфорнійського університету у Берклі "The Mindfulness Meditation Teacher Certification Program" ("MMTCP") Джека Корнфілда і Тари Брах. 

_ (1).jpg
Ірина Бойченко

Психолог КПТ, викладач mindfulness. Співавтор і ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Співзасновниця Центру практики усвідомленості Life in Flow

_.png
Инна Максименко

Психолог в КПТ підході, міжнародний інструктор програми MBSR (зниження стресу на основі усвідомленості) та MBTSR (зниження травматичного стресу на основі практик усвідомленості).

Краса та здоров'я

У нашому центрі ви додатково можете скористатися послугами масажу, кедрової бочки та солярію

Масаж

Наше тіло носить у собі велику кількість напруги, яка накопичується внаслідок проживання негативних емоцій і стресу. Масаж один із найефективніших способів розслаблення, зняття набряклості та втоми. Крім того, він є чудовим методом профілактики емоційного виснаження та багатьох захворювань.

photo (3).jpeg
_ (2).jpeg

Кедрова бочка

Нині все більше людей страждають від так званого "синдрому хронічної втоми". Кедрова бочка допомагає відкрити друге дихання. Насичена, гаряча пара змушує пори шкіри розкритися, випускаючи назовні токсичні речовини і впускаючи активні лікувальні сполуки. Буквально через 10-15 хвилин людина відчуває повну розслабленість і прилив сил.

Також кедрова бочка доброчинно впливає на нервову систему, завдяки чому і настає довгоочікуване умиротворення. Багато людей, які стали частіше користуватися фітобочкою, відзначають, що стали спокійнішими і простіше реагувати на труднощі в житті. Занурюючись у бочку, Ви відключаєтеся від проблем і нав'язливих думок.

Солярій

А ви знали, що солярій підіймає настрій?!

Особливо, коли сонячних днів ще мало. Ультрафіолет сприяє виробленню ендорфінів, які називають "гормонами щастя".

Тому в нашому центрі для вас працює солярій - наша сонячна капсула! Де можна підійти, тепер ще й з цього боку,  до усвідомленої краси вашого тіла, дозуючи УФ-промені, а тому тільки з користю!
Засмагле тіло має дуже привабливий вигляд, що також позитивно впливає на настрій.

_-_1.jpeg

Фітнес та йога класи

__-_2.jpeg
Ксенія Шаповалова
Zumba-фітнес

Ліцензований тренер із zumba fitness® . Танцювальний стаж 16 років. Пройшла навчання у 2019.

_.jpeg
Катерина Янковська
Fit-mix

Тренер групових програм, тренер тренажерного залу, учасниця конкурсу Міс Фітнес 2016!

photo.jpeg
Надія
Бодіфлекс

Тренерка з Бодіфлексу, Пілатесу, Стретчингу та Пор де бра. Досвід роботи у фтнес індустрії 12 років

_ (1).jpeg
Людмила Кірова
Фітнес
photo (1).jpeg
Тетяна Мельниченко
Пілатес
photo (2).jpeg
Жанна
Східні танці

Всім привіт! Мене звуть Жанетта і я тренер зі східних танців і стретчингу

bottom of page