top of page
Карпати ретрит шапка.jpg

Майндфулнес ретрит у Карпатах спрямований на відновлення ресурсного стану 

 "П'ять стихій"

Для тих, хто бажає поєднати дивовижну подорож, відпочинок та продуктивне навчання

Коли?

26 липня - 1 серпня (2024 року)

Вартість

Місце проведення

В унікальних місцях Землі, де природні ландшафти поєднують у собі різні стихії: сонячні луки, чудові ліси, гори, річки та водоспади, у таких місцях можна звільнитися від стресу та негативних емоцій. Відчути колосальний приплив енергії, наповнитися натхненням, спокоєм, новими ідеями та знаннями. А також, набути навичок, що дають змогу зберігати цей стан навіть у складних життєвих обставинах.

Для кого цей ретрит?

Для новачків це можливість познайомитися з методом майндфулнес як ефективним інструментом для вирішення особистих та професійних задач.

Для досвідчених практиків це можливість поглибити свої знання та навички у практиці медитації, та просунутись у вирішенні власних актуальних задач.

А також для охочих:

Поєднати ефективне навчання, захопливу подорож та відпочинок

Навчитися звільняти себе від наслідків стресу, усувати фізичне та емоційне напруження

Навчитися усувати деструктивні емоції, негативні переживання, які є основними причинами  проблем що ми переживаємо в повсякденному житті

Навчитися розвивати в собі якості врівноваженості, стабільності та сили

Привнести більше радості та спокою у своє життя, навчитися бути в контакті із собою та навколишнім світом

Навчитися поєднувати медитації майндфулнес і фізичні вправи. Це допоможе вам відновлювати енергійність і життєві сили

Дізнатися як взаємодіяти зі стихіями природи, що дасть вам змогу отримати доступ до невичерпних джерел сили та натхнення.

1526457339151394806.jpg
Today-in-Ukraine-It-Will-Be-Even-Colder-Weather-Forecast-for-October-72.jpg
shypit.jpg

Программа ретриту

У нашому житті все взаємопов'язано. Наш внутрішній настрій впливає на наші рішення і реакції, відсутність внутрішніх бар'єрів сприяє гармонійним стосункам з людьми й навколишнім світом. Наша сила або наші страхи впливають на готовність рухатися вперед або відступити. А все наше життя складається з низки подій, і те, як ми діємо в кожному конкретному випадку, визначає подальший його сценарій. І отже, якщо ми хочемо будувати наше життя цікавішим і щасливішим, найкращий для цього шлях - змінювати себе на краще. Що ми й запрошуємо зробити.

26  липня

27-31 липня

1 серпня

День приїзду

- Заселення в готель, знайомство, відпочинок;

- Вечірній збір, лекційна частина + медитація

Основна частина ретриту

Приблизний розклад на день:

- Кожен день починаємо з медитації в йозі (7:00 – трансформація негативних емоцій та глибинних переживань);

- Теоретична частина;

- Практичні тренування та медитації на природі в різних локаціях Драгобрату. Кожен день ретриту буде відрізняється знайомством з новою стихією та отриманням нового досвіду в роботі зі своїми внутрішніми станами та справами і задачами які з ними пов'язані;

- Вільний час;

- Вечірнє зібрання, для підбиття підсумків дня і відповідей на запитання;

День від'їзду

Ви також можете затриматися на  на деякий час для продовження самостійного відпочинку. Якщо необхідно, ми можемо відразу врахувати під час бронювання житла ці дні.

8d4eff9f16d6c3c58a4425cd2189096e.jpg
«Манявський_водоспад»Фото_119.jpg
beech-472095_960_720.jpg

Навчання

Деякі важливі теми навчальної програми ретриту:

 

Тема 1. "Внутрішній та зовнішній світ людини". На протязі ретриту ми будемо досліджувати взаємозв'язок між внутрішнім та зовнішнім. Як наш внутрішній стан формує наше оточення, впливає на нашу поведінку, рішення які ми приймаємо, на перебіг подій та життєвих сценаріїв. 

Тема 2. "Усунення внутрішніх причин стресу". За допомогою трансформаційних медитацій методу майндфулнес ми будемо навчатися звільняти себе від деструктивних емоцій, патернів та негативних переживань, які є основними причинами стресу в повсякденному житті. 

Тема 3. "Усунення наслідків стресу". За допомогою практики медитації майндфулнес ми навчимося звільняти себе від наслідків стресу, а потім почнемо використовувати отримані навички для усунення фізичної та емоційної напруги.

Тема 4. "Відновлення енергійності та життєвої сили". Містить в собі динамічні медитації методу майндфулнес

Тема 5. "Робота із зовнішнім ресурсом". Природа для людини є невичерпним джерелом сили та натхнення. Ми будемо вчитися виконувати ресурсні техніки практик усвідомленості майндфулнес, які спрямовані на взаємодію з різними "стихіями" унікальної природи карпатських гір.  

Тема 6. "Поновлення контакту із самим собою та навколишнім світом". Останні наукові дослідження в галузі нейронауки та психології показують, що більшу частину свого життя ми проводимо в деструктивних розумових процесах і повному відриві від реальності. Практики усвідомленості допоможуть виправити цю ситуацію та повернути нам відчуття повноти життя, відновити внутрішню гармонію і спокій. 

Тема 7. "Тренування усвідомленості до своїх цінностей та глибинних внутрішніх мотивів". Усвідомлення своїх цінностей наповнює життя сенсом, вони є  маяком, який допомагає не зійти зі шляху навіть посеред сильного шторму життєвих обставин. 

 

Подорож та відпочинок

1. Ретрит проходитиме в мальовничому місці найвищого лижного курорту України "Драгобрат". Висота 1400 - 1700 метрів. Навколо Драгобрата знаходяться хвойні ліси, озера, гірські річки. Вище - альпійська зона. 

 

2. Кожного дня ретриту, ми будемо подорожувати в нову локацію. Будемо вчитися взаємодіяти з різними джерелами сили (гори, річки, ліси тощо) для глибокої трансформації обмежуючих переконань і внутрішніх бар'єрів. Такі внутрішні зміни значно підвищують рівень усвідомленості та розширюють наші можливості в комунікації з людьми й у вибудовуванні гармонійних стосунків. В поєднанні з особливою атмосферою гірських Карпат, ми вдосконалюватимемо роботу з собою на підставі медитативних практик;

 

3. Ретритний центр Янтри – це унікальний простір, створений для активного відпочинку, проведення ретритів та семінарів, занять йогою та оздоровчими практиками.

 

- В нашому розпорядженні просторий і світлий зал для нашого ретриту  з килимками та пледами.

- Покриття Wi-Fi по всьому комплексу без обмежень.

- Чудова трапезна де є вегетаріанське і традиційне європейське меню. Ведична кухня.

- Коворкінг зона – робочі місця і простір для проведення зустрічей, сканер/принтер, доступ в інтернет.

4. Вас чекає спокійний відпочинок серед незайманої природи, наповненої ароматами трав, квітів, що буяють влітку, співом різноманітних птахів або ж тим, хто любить підкорювати гірські вершини, споглядаючи з них чудові краєвиди та безкрає зоряне небо біля багаття, з ночівлею у горах.

shypit.jpg

Детальніше про метод сучасної секулярної практики медитації майндфулнес ви можете почитати за посиланням

Про локацію

Ретритний центр Янтри – це унікальний простір на нійбільш високогірному курорті Карпат, в урочищі Драгобрат на висоті 1400 м. Створений для занять йогою та оздоровчими практиками, для активного відпочинку, проведення ретритів та семінарів.

Про локацію

Готель «Alpin Eco Chalet» розташований на найбільш високогірному курорті Карпат в урочищі Драгобрат на висоті 1400 м. посеред могутніх вершин та неймовірних краєвидів. Вся будова виконана з дерева, що дарує кожному гостю душевний комфорт та домашній затишок. Проживання в світлих та теплих номерах.

Про локацію

Готель "ОАЗА" розташований на найбільш високогірному курорті Карпат в урочищі Драгобрат на висоті 1400 м посеред могутніх вершин та неймовірних краєвидів. Тут є можливість побути в оточенні вікових дерев, купатись в озері, пити мінеральну воду з гірських джерел, дихати цілющим повітрям.  Проживання у світлих та теплих номерах.

Деякі фото з наших попередніх майндфулнес-подорожей